Akutní prosba o pomoc

02.07.2012 12:25

Dobrý den,

obracíme se na Vás s akutní prosbou o pomoc. Od pátečního odpoledne do sobotního podvečera (6. - 7. 7. 2012) proběhne v Kaznějově cvičení záchranných psů s názvem “Kaznějovský short”. Většina figurantů měli být dobrovolní hasiči, které bohužel včera večer odvolali na víkendové cvičení.

Akce začíná srazem figurantů již v 15:00 v Kaznějově a končí v sobotu po 18. hodině. Je možné přijet pouze na část cvičení a to buď na noční 15:00-02:00 nebo denní 08:30-18:00. Budeme vděčni za jakoukoliv pomoc.

Figurovat můžete i ve dvojicích nebo malých skupinkách. Na místě, na které vás odvede koordinátor, zůstanete buď do doby, než budete nalezeni, nebo do ukončení pátrání. Na místě můžete dělat co uznáte za vhodné - jíst, číst si, poslouchat hudbu, atd. Můžete ležet, stát, sedět na židličce (když si jí přinesete). Můžete si i postavit stan, ale zde hrozí nebezpečí poničení psem, jelikož se bude chtít dostat co nejblíže k vám. Minimální věk pro jednotlivce je 15 let, ale do skupinky můžete vzít i mladší, když to uznáte za vhodné.

Nabízíme i možnost transferu Plzeň-Kaznějov těm, kteří budou ochotni přijet a nemají možnost dorazit až na místo autem. Případným zájemcům bude upřesněno místo srazu a další drobnosti. Stravu ani pitný režim není možné, vzhledem k provedení cvičení, zajistit.

Prosíme předejte tuto zprávu vašim známým, kteří by nám mohli případně pomoci.

Předem děkujeme za pomoc a těšíme se na shledanou v Kaznějově nebo na nějaké další akci.

Za přípravný tým
Ondřej Bluma
https://figuranti.webnode.cz/